Citroen C4 Cactus

150
Günlük
Citroen C4 Cactus
  • Dizel
  • Otomatik
  • Dijital
  • 300 lt

ARAÇ HAKKINDA

 

ULTRA KONFOR

Yeni Citroën C4 Cactus hatchback, Citroën Advanced Comfort® programı dahilinde Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC) ve Advanced Comfort - İleri konfor seviyesi koltukları ile konforda önemli bir adım atmıştır. Yeni C4, tipik Citroën tarzında rakipsiz sürüş konforu sağlar.

PROGRESSİVE HYDRAULİC CUSHİONS™ - HİDROLİK DESTEKLİ SÜSPANSİYON SİSTEMİ

 

DNA'sına sadık olan Citroën, otomobilin konforunun arttırılmasına odaklanıp ve bu yönde yenilikler sunmaya devam etmektedir. Progressive Hydraulic Cushions™ - Hidrolik destekli süspansiyon sistemi sürüş boyunca küçük yol bozukluklarını absorbe ederek sarsıntıları azaltır. Geleneksel süspansiyon sistemleri bir amortisör, yay ve mekanik durdurucudan oluşurken, Citroën tarafından geliştirilen yeni sistemde, biri baskı, diğeri de kompresyon olmak üzere iki hidrolik durdurucu bulunmaktadır.

Yeni Citroën C4 Cactus, şasi sisteminden itibaren güvenli sürüş için tasarlanmıştır.  Alçaltılmış ağırlık merkezi sayesinde daha iyi yol hakimiyeti yanında 12 Sürüş asistan sistemi sunulmaktadır. (Türkiye ürün gamında sunulmamaktadır)

TEKNOJİLER

HUZURLU SÜRÜŞ İÇİN TEKNOLOJİ

Yolcular, dijital dünya ve otomobil arasında üç bağlantı sistemi ile iletişim kurarak yolculuğu daha teknoloijk hale dönüştürebilmektedir. Android Auto, Apple Car Play ™ ve MirrorLink® ile ülkede sunulan/izin verilen hizmetler kullanılabilir ve Siri (Apple) kontrol edilebilir.

* Versiyona göre.

MOTORLAR

ÇEVRE DOSTU SÜRÜŞ KEYFİ

 
Hızlanma ve sürüş keyfi, hafif ve verimli bir platform ve yeni nesil motorların kombinasyonu ile geliştirildi. 3 sene üst üste "Yılın Motoru" seçilen en son nesil PureTech benzinli motorlar ve Adblue teknolojisi ile NOx emisyonlarını %99 oranında azaltan BlueHDi dizel motorları Yeni C4 Cactus'te görev yapmaktadır. 

Hızlı ve sarsıntısız vites değiştirme özelliği ile EAT6 şanzıman, PureTech ve BlueHDi motorlarda kusursuz performansı üst düzey konforla birleştirir.
 

MODEL

YAKIT

 MOTOR

GENİŞLİK

UZUNLUK

YÜKSEKLİK

2019 DİZEL 1.6 1979mm. 4170mm.. 1480mm.