Telefon
WhatsApp

Tüm Merak Ettikleriniz ve Cevabı

Günlük kilometre limitini aştım ne yapmalıyım?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi günlük kilometre limitinin aşılması durumunda ne yapılacağıdır. Bu durum bazı günler planlama dışında olabilmektedir. Günlük kilometre limitini aşan misafirlerimize, günlük kiralama bedeline ek kilometre aşım bedeli doğal olarak yansıtılabilir. Bunun yanı sıra araçların kat ettiği mesafe miktarı; imalatçı firmalar tarafından araçlara yerleştirilen kilometre saatinin okunması ile belirlenir. Kiralanan araca konulan kilometre saatinin bozulması halinde, yapılan yolculuğun haritadaki mesafesi üzerinden kilometre ücreti belirlenir.


Araçlarınızda kilometre sınırı varmı ?
Araç Kiralamaları sınırsız kilometre değildir. Gün x 200 km Şeklinde hesaplanır. Örneğin 30 günlük kiralamada 30 x 200 = 6000 km. sınırı vardır.


Araçlarınızda hızlı geçiş sistemi (HGS), Otomatik geçiş sistemi (OGS) varmı ? Geçiş Yaptım Nasıl Öderim.
Tüm filomuzdaki araçlarımızda HGS-OGS bulunmaktadır. Kiralama sürenizin sonunda, HGS kullanım bilginiz ofislerimize ulaşır ve sizden talep edilir.


Kiraladığım aracı teslim almak için geldiğim de nelere dikkat etmeliyim ?
Misafirlerimiz seçimlerini yapmış oldukları araçları, rezervasyon yaptırırken belirttikleri lokasyondan almak için geldiklerinde; araç kiralama sözleşmesi imzalayacaklardır. Sözleşmenin geçerli olabilmesi için yanınızda sürücü belgeniz, kimliğiniz ya da geçerli pasaportunuz bulunmalıdır. Ayrıca, ikamet adresiniz ve telefon bilgileriniz sözleşmenize kaydedilecektir. Ofisimizden ayrılmadan önce mutlaka kiralama sözleşmenizin bir nüshasını yetkili arkadaşlarımızdan isteyiniz. 


Rezervasyonumda değişiklik yapmak istiyorum. Nasıl yabalirim ?
Onaylı rezervasyonlarınızda, araç grubu değişikliği ya da ek hizmet ekleme gibi işlemler taskinotokiralama.com web sitemiz aracılığıyla gerçekleştirilememektedir. Rezervasyonunda değişiklik yapmak isteyen misafirlerimizin 0506 988 94 95 numaralı çağrı merkezimize ya da ilgili şubemize başvurmaları gerekir.


İptal İade Şartlarınız Nelerdir
Rezervasyonunuzu iptal etmenizin ardından tüm ödemeniz tarafınıza iade edilir.


Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim
Rezervasyonunuzu mail yolu veya telefon ile irtibat kurup iptal edebilirisiniz.


Araç Kiralama Hizmetinden Faydalanmak İstiyorum. Araç Rezervasyonu İçin Ne Yapmalıyım ?
Araç rezervasyonunuzu Uşak Oto Kiralama sayfasında rezervasyonunuzla ilgili seçimleri tamamladıktan sonra 0506 988 94 95 numaralı çağrı merkezimiz den rezervasyonun gerçekleştiğini teyit edin.