Telefon
WhatsApp
İşlem Bilgileri
Gün
ford-courier
Ford Courier 2021 Model
Ek Seçenekler
  • Extra Ücreti : 0
Genel Toplam
0
(KDV Dahil)

Hemen Araba Kirala - Ford Courier

Ek Seçenekler

Bebek Koltuğu
Eklenmedi
0
/ Adet
Ek Sürücü
Eklenmedi
10
/ Adet
HGS-Otoban Geçiş sistemi
Eklenmedi
0
/ Adet
İlave Km (300 Km)
Eklenmedi
300
/ Adet

ARAÇ HAKKINDA

TEKNİK ÖZELLİKLERARAÇ HAKKINDA


Ford Courier, Ford'un K compact sınıfında bir panelvan modelidir. 2021 modeli, 1.5 litrelik bir dizel motor ile donatılmıştır. Bu motor, Ford'un EcoBlue adı verdiği yeni nesil dizel motor ailesine aittir ve Euro 6d-TEMP emisyon standartlarına uygun olarak tasarlandı. Bu motor, 105 beygirlik maksimum güç ve 260 Nm maksimum tork üretebilmektedir.

Ford Courier, manuel veya otomatik şanzıman seçenekleri ile sunulmaktadır. İç mekânında ise, konfor ve pratiklik açısından birçok özellik bulunmaktadır. Örneğin, arka sıralardaki koltukların katlanması ve yığılması sayesinde yükleme alanının genişletilebilmesi, kapıların üzerinde bulunan gözlükler ve saklama alanları gibi özellikler mevcuttur.

Ford Courier ayrıca güvenlik açısından da önemli özelliklere sahiptir. Örneğin, otomatik fren desteği (AFS), çarpışma öncesi frenleme (CFA), yol tutuş kontrol sistemi (ESP) ve hız sabitleyici gibi sistemler mevcuttur. Bu özellikler sayesinde sürüş güvenliği artırılmıştır.

Genel olarak, Ford Courier 2021 modeli, kompakt boyutlarına rağmen işlevselliği ve güvenliği açısından oldukça başarılı bir panelvan modelidir.KİRALAMA HAKKINDA

► Günlükk araba kiralamaların da 200 km sınırımız vardır.

► Otoban geçiş ücretleri ve trafik cezaları aracı kiralayan kişiye aittir.

► Taşkın rent a car olarak ücretsiz çocuk koltuğu hizmetimiz vardır.

► Yaz sezonu ve bayramlar için mutlaka önceden rezervasyon yaptırınız.