Hyundai Accent Blue

150
Günlük
Hyundai Accent Blue
  • Dizel
  • Manuel
  • Dijital
  • 500 lt

ARAÇ HAKKINDA

Kilitlenmeyen Fren Sistemi (ABS)

 

Islak ve kaygan yollarda fren yapıldığında tüm yön sapmaları ABS sensörleri tarafından algılanır. Daha sonra kilitlenmeyen fren sistemi devreye girerek lastiklerinizin kilitlenmemesini sağlar, kaymayı önler ve direksiyon kontrolünü sağlar.

 

Elektrik Destekli Direksiyon

 

Araç motorundan bağımsız çalışan elektrik motoru sayesinde, aracın değişen hızına göre motordan aldığı direksiyon desteğini artırır veya azaltır. Direksiyona destek veren elektrik motoru, aracın motorundan bağımsız çalıştığı için, hidrolik sistemlere göre daha iyi yakıt ekonomisi sağlanmasına yardımcı olur.

 

 

 

Müzik Sistemi Kontrol Düğmeleri

 

Sürücü, direksiyon üzerindeki düğmeler ile müzik sistemini kontrol edebilir.

 

iPhone, iPod ve USB girişi

 

Ön konsolda bulunan USB girişi sayesinde iPhone / iPod ve MP3 çalarınızı veya diğer bir taşınabilir multimedya aygıtınızı bağlayabilir ve aracın stereo sisteminden kendi müziklerinizi çalabilirsiniz. Seyahat halindeyken takın ve oynatın

 

Gösteriş

 

Süpervizyon gösterge paneli, yuvarlak devir göstergesi ve hız göstergesi, beyaz ve mavi arka aydınlatması ile optimum netlik ve  okunurluk sunuyor. Araç bilgilerini hem görsel hem de sesli olarak sunan bu gösterge akıllı fonksiyonelliği sportif şıklık ile birleştiriyor.

 

5.5ℓ / 100km’lik sıra dışı yakıt tüketimi

 

Sıra dışı benzin-kilometre performansı ve yüksek ekonomik değerler sunan Accent Blue yalnızca 5.5ℓ benzin ile 100 km gidiyor.