Uşak araba kiralama

Uşak Araba Kiralama Hizmeti

Farklı ihtiyaçların doğmasıyla yurt içinde farklı noktalara seyahatler oldukça artmıştır. Bu seyahatler esnasında seyahat edilen yerde araba kiralayarak daha rahat bir ulaşım sağlamak için araç kiralama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilir. Uşak ve çevresindeki istenilen herhangi bir noktaya gelecek şekilde araç kiralama hizmetinden yararlanmak için Uşak araba kiralama şubemiz tarafından birçok seçenek sunulur.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak bütçenize ve isteklerinize uygun bir şekilde seçenekler hazırlar. Sizin ve araçta seyahat edecek diğer yolcular için birçok önemli koşula göre araç kullanımınızı irdeler. Bu koşulları karşılamanız durumunda yapılan sözleşme ile aracınızı istediğiniz zaman dilimleri içerisinde kullanmanız mümkündür. Gece ya da gündüz fark etmeksizin aracınızla yaşayacağınız herhangi bir sorunda Uşak araba kiralama şubemiz yetkilileri tarafından sizlere yardımcı olunur. Aklınıza takılan her soru için iletişim sistemimiz oldukça açık ve geniştir.

Uşak Araba Kiralama Hakkında

Uşak’ta faaliyet gösteren Taşkın Oto Kiralama firmamız, müşteri memnuniyetini amaç edinerek Uşak ve çevresindeki illere hizmet vermektedir. Araç kiralama konusunda yetkili çalışanları ile müşterilerin isteklerini doğru bir şekilde anlayıp karşılamayı amaç edinmiştir. Firmamızda birçok farklı araç çeşitliliği mevcuttur. Marka seçeneklerine ve yakıt seçeneklerine göre sizlere sunulur. Bunun yanı sıra kullanım amacınız firmamız tarafından öncelenir. Ticari ya da bireysel kullanımınıza göre araçlarımız vardır.

Şubemiz tarafından hatchback, sedan ve ticari olmak üzere üç farklı kategoride araçlar sunulur. Bu kategorilere ait farklı marka ve modelde araçlarımız vardır. Hyundai, Citroen, Renault, Fiat ve Opel gibi bilindikmarkaların yıllara göre farklılaşan modelleriyle sizlere seçenekler sunulur. Dilediğiniz modeldeki kiralayarak kullanabilirsiniz.

Niçin Hatchback Araç Tercih Etmelisiniz?

Hatchback, özellikle geniş bagaj seçeneğinden faydalanmak isteyenler için tercih edilen bir kategoridir. Bagaj kapağı ile arka camın birleşik olduğu araçlar, hatchback araç kategorisi içerisinde yer alır. Bagaj hacmi özellikle sedan araçlara göre daha geniştir. Uşak araba kiralama şubemiz tarafından birçok seçeneğin olduğu bu araçları kiralayabilirsiniz.

Firmamız tarafından sunulan hatchback araçlar şunlardır:

 • Opel Corsa 2014
 • Opel Corsa 2017
 • Renault Clio 2013

Niçin Sedan Araç Tercih Etmelisiniz?

Sedan araçlar, hatchback araçlardan farklı olarak bagajı arka cam ile birleşik olmayan araçlardır. Dört kişilik şekilde tasarlanmış estetik görünümlü olan bu araçlar 2 ya da 4 kapıya sahiptir. Genellikle önemli kişi ve kurumlar tarafından tercih edilir. Bagaj ve arka camının ayrı olması nedeniyle oturma alanları daha geniş ve konforludur. Hatchback araçlardan farklı olarak sürüşü daha kolay ve konforludur.

Firmamız tarafından sunulan sedan araçlar şunlardır:

Niçin Ticari Araç Tercih Etmelisiniz?

Müşteriler tarafından yük taşımak ya da servis için tercih edilen ticari araçlar için Uşak araba kiralama şubemiz tarafından birçok seçenek sunulur. Ticari amaç taşıyan bu araçlar içinin ve bagajının geniş olmasıyla seyahat için de tercih edilebilir.

Firmamız tarafından sunulan ticari araçlar şunlardır:

Araba Kiralama Esnasındaki Önemli Noktalar

Araç kiralama işleminiz tamamlandıktan sonra her aracın kullanımı için bazı önemli noktalar vardır. Bunlar hatchback, sedan ya da ticari araç fark etmeksizin geçerlidir. Araba kiralama yaparken kendi şahsınız üzerine bir sözleşme içerisinde olduğunuz için araç sorumluluğu tamamen size aittir. Araba kiralama esnasında imzaladığınız sözleşme ve anlaşma içerisinde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu noktaları önemseyerek araba kiralama yapmanız hem siz hem de firmamız için daha güvence yaratacaktır.

 • Yaş ve ehliyet bilginiz vermiş olduğunuz belgelere göre dikkatlice incelenir. Sizin yaşınıza ve araç kullanım tecrübenize bakılarak araç kiralama işlemi yapılır. Bu noktada araç sadece sizin kullanımınıza açık olacaktır.
 • Aracınızı belirli aralıklar için kiralayabilirsiniz. Bu süreyi aştığınız takdirde ek ücretlendirmeler içerisinde olursunuz.
 • Uşak araba kiralama şubemiz tarafından her araç için günlük 200 km yol gidilecek şekilde bir sınır koyulmuştur. Bu yol sınırı kontrolü araca yerleştirilen özel sayaçlarla takip edilir. 200 km aşılırsa her km için ekstra ücretlendirme içerisinde olursunuz.
 • Aracı kiraladığınızda belirli bir yakıt miktarı araç içerisinde olur. Bu yakıt miktarı, aynı şekilde aracı teslim ettiğinizde sizden beklenir.
 • Aracınızı istediğiniz bir noktadan teslim alabilirsiniz. Örneğin havalimanı ya da otogar gibi birçok seçenekten faydalanmanız mümkündür. Koşulları sağladığınız takdirde bulunduğunuz noktaya aracınız getirilir ve teslim edilir. Böylece şehir içi ulaşımınız daha kolaylaşır ve konforlu bir yolculuk deneyimlersiniz.
 • Çocuklu aileler için araç içerisine çocuk koltuğu yerleşimi yapılır. Firmamız tarafından çocuk koltuğu hizmeti ek bir ücret tahsil edilmeden yapılmaktadır. Aracınızın kategorisi fark etmeksizin her araca isteğe bağlı olarak eklenir.
 • Trafik kazası ya da aracın hasar alması durumlarında tutanak tutmanız ve firmaya bildirmeniz gerekir. Sizden kaynaklı ya da karşı taraftan kaynaklı olabilen her durum için farklı bir değerlendirme yapılır.
 • Firmamız tarafından sunulan her araç içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda bu ücret tespit edilip sizden ekstra talep edilir.
 • Araçlarımızın yolcu kapasitesi genellikle 4 – 5 arasında değişkenlik gösterir. Özellikle günlük uzun mesafeler gidecekler için sedan tipi araçlar daha konforlu olabilir. Ticari araçları tercih edilerek araç içerisindeki yolcu kapasitesi artırılabilir. Böylece daha fazla yolcu ile seyahat etme olanağı elde edilir.

Araba Kiralama Sözleşmesi

Araba kiralama esnasında bir sözleşme imzalanır. Bu sözleşmede sizden bazı bilgiler istenir. Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız önemlidir. İsminiz, kimlik numaranız, ehliyet numaranız, pasaport numaranız (yabancılar için), geldiğiniz ülke gibi temel bilgiler istenir. Arabayı kiraladığınız tarih, tahmini teslim tarihi ve dönüş tarihi yine sözleşme içerisinde doldurulur. Plaka numaranız ve ödeme şekliniz doldurulduktan sonra adresiniz ve iletişim için iki telefon numarası istenir. Bu bilgileri doldurup imzalayarak aracınızla belirttiğiniz tarihler arasında seyahat için edebilirsiniz.

Kira sözleşmesini yapan alıcı bu sözleşmeyi imzaladığında tüm trafik ve park cezalarını ödeyeceğini de bildirmiş olur. Araçla alakalı ekstra herhangi bir durumda alıcı sorumlu olacaktır. Bunun bilincinde olarak aracınızı istediğiniz lokasyonda güvenle kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru için iletişim bilgilerimiz üzerinden Uşak araba kiralama şubemize bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uşak Araba Kiralama Rezervasyonu

Firmamızın iletişim numarasından ya da e – postasından bizlere ulaşarak kiralamak istediğiniz aracı, tarih aralığını ve hangi noktadan teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Henüz Uşak’ta olmasanız bile internet üzerinden ya da telefonla bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Siz henüz Uşak’a gelmeden aracınız sizin için hazırlanır. Dilediğiniz bir noktadan aracı teslim almak için rezervasyon aşamalarını takip edebilirsiniz.