Uşak Araç Kiralama

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Uşak Araç Kiralama

Araç kiralama, birçok farklı seçenekleriyle insanların kısa ya da uzun dönem olarak tercih ettiği bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde diledikleri noktaya kiraladıkları araç ile gidebilmekteler. Şehir içi ve şehir dışı ulaşım ihtiyaçlarını otobüsle, uçakla ya da farklı ulaşım araçlarıyla yapmak istemeyen müşteriler için birçok farklı seçeneği ile Uşak araç kiralama şubemiz tarafından uygun araçlar sunulur. Tarafınıza sunulan araçlardan sizin bütçenize ve isteklerinize göre bir plan yapılır. Yolcu sayısı, çocuk olup olmaması gibi birçok faktör değerlendirilerek konforlu bir yolculuk yapmanız için en uygun araçlar belirlenir. Uşak araç kiralama, yalnızca Uşak’ta değil, Uşak ve çevresindeki iller için de hizmet verir. Otogar ve havalimanı gibi noktalardan direkt özel aracınızla seyahat etmeniz için rezervasyon imkanlarını sunar. Böylece inmiş olduğunuz noktaya aracınız getirilir ve size araç hakkında bilgiler verilerek aracınız teslim edilir. Bu süreçten sonrasında dilediğiniz gibi aracınızı kullanırken güvenli bir yolculuk imkânı edinirsiniz. 7/24 iletişim hizmeti sunan firmamız tarafından herhangi bir durumda ulaşabilmeniz için hizmet verilir.

Araç Kiralama Hizmeti Ne Gibi Şartlar İçerir?

Araç kiralama hizmetinden faydalanmak için bazı şartları karşılıyor olmanız beklenir. Bu şartların sunulması müşterinin ve firmanın güvenliği için önemlidir. Özellikle araca olan hakimiyet ve araç kullanımının aktif bir şekilde sürdürüldüğünden emin olmak için bazı şartlar koyulmuştur. Araç içinde ve aracı kullanım esnasında trafikte bu şartlarla müşterinin ve varsa yolcuların güvenliğinden emin olunmak amaçlanır. Bunun yanı sıra firmanın aracı emanet ettiği müşteriye olan güveni bu şartlar sağlandığında teyit edilmiş olur.

Uşak Araç Kiralamada Farklı Kategorilere Göre Araçlar

Araç kiralama esnasında birçok müşteri farklı ihtiyaçları önceler. Bagaj tipine göre ya da arabanın kullanım amacına göre tercihler farklılık gösterir. Müşterilerin kullanım amacına göre firma yetkililerimiz tarafından en uygun araçlar sunulur. Bu araçlar üç farklı kategori içerisinde yer alır.

1.     Hatchback Araçlar

Hatchback, kelime anlamıyla 4 ve 4’ten fazla oturabilme olanağı sunan, 3 – 5 kapılı araçları ifade eder. Özellikle geniş bagaj seçeneğinden faydalanmak isteyenler için önemli bir fırsat sağlar. Bagaj hacmi daha geniş olduğu için seyahatler için oldukça uygundur. Bagaj kapağı ile arka camın birleşik olduğu ve böylece daha geniş bir bagaj imkânı taşıyan hatchback arabalar Uşak araç kiralama şubemiz tarafından sunulur.

 • Opel Corsa 2014 – 2017 Modelleri
 • Renault Clio 2013 Modeli

2.     Sedan Araçlar

Sedan araçlar,hatchback araçlardan farklı olarak bagajı arka cam ile entegre bir şekilde olmayan araçlardır. Sedan araçlar genellikle dört kişiliktir. 2 ya da 4 kapısı olan araçlardır. Estetik bir görünüme sahip olan sedan araçlar genellikle önemli kişi ve kurumlar tarafından tercih edilir. Bagaj yapısından dolayı sedan araçlar daha konforlu ve daha geniş oturma alanları sunar. Rahat bir yolculuk için tercih edilebilir. Bunun yanı sırada araçların geniş olması nedeniyle sürüşü ve yolda seyahat edimi oldukça güvenlidir.

Hatchback araçlar sedan araçlara göre park etmesi ve sürüşü oldukça kolay araçlardır. Sedan araçlara göre bagaj ve konfor açısından daha kısıtlıdırlar. Firmamız tarafından birçok sedan araç hizmetinize sunulur.

 • Citroen C-elysee 2017, 2019 ve 2021 Modelleri
 • Fiat Egea 2016, 2017 ve 2018 Modelleri
 • Fiat Linea 2012 ve 2016 Modelleri
 • Hyundai Blue Modeli

3.     Ticari Araçlar

Genellikle yük taşımak ya da servis amacıyla kullanılan ticari araçlar normal ulaşım için de tercih edilebilir. İçerisinin geniş olması nedeniyle daha konforlu bir ulaşım hizmeti sunar. Şubemiz tarafından ticari araç kiralama hizmeti sunulmaktadır.

 • CitroenNemo 2012 Modeli
 • Ford Connect 2012 Modeli

Araç Bakımları

Uşak araç kiralama hizmetinden yararlanarak kiraladığınız araç hem sizin güvenliğiniz hem de insanların güvenliği için oldukça önemlidir. Yola çıktığınız andan itibaren aracın yaratabileceği sorunlardan kaynaklı olarak herhangi bir senaryonun önüne geçmek adına araç bakımları eksiksiz yapılır. Sizin kiralamak istediğiniz araç kiralama işleminden hemen önce eksiksiz bir şekilde kontrol edilir. Ardından sizin tarafınıza sunulur. Bu bakımlar kapsamında müşterinin ve araç içerisindeki yolcuların güvenliğini en üst seviyede tutmak esas alınır.

Araç Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?

Araç bakımı genel anlamıyla birtakım aralıklarla aracın kontrol edilmesi sürecini kapsar. Bu kontrol etme sürecinde aracın parçaları testlere tabii tutulur. Araç içerisindeki sıvılar kontrol edilir. Aracın yakıt tipine göre yetkili servisler tarafından kontrol ve eğer gerekliyse filtrelerin ya da motor yağının değişim işlemleri uygulanır. Aracın bakıma girmesi için herhangi bir hasar görmesine gerek yoktur.

Araç bakımı yakıt tipine göre km hesabı yapılarak şu şekilde bir aralıkla uygulanır:

 • Benzin: 15.000 km’de bir araç bakımı yapılır.
 • Hibrit: Yılda 1 kez ya da 15.000 km’de bir bakım yapılır.
 • Dizel: 10.000 km’de bir araç bakımı uygulanır.

Aracın kullanım sıklığına göre bu bakım ihtiyacı da artacaktır. Kilometre bazına göre bakıma ihtiyaç duyulduğu için firma araçlarımızda düzenli olarak neredeyse her ay araçlarımız bakıma girmektedir.

Araç Bakımı Neden Önemlidir?

Araç bakımı, olası kazaların önüne geçerek araç içerisindeki yolcuları ve çevredeki canlıları korumak, aracın yolda kalmaması için gerekli donanımını artırmak ve araç içerisindeki konforu iyileştirmek için oldukça önemlidir. Araç bakımının ihmal edilmesi ya da ertelenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşılabilir. Bu sebeple araç bakımına önem veren Uşak araç kiralama şubemiz müşterilerinin güvenliğini en üst seviyede tutar.

Günlük – Haftalık – Aylık – Yıllık Bakımlar

Araç bakımları dört farklı kategoriye ayrılır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık şeklinde olan araç bakımları oldukça önemlidir. Özellikle günlük bakım, müşterinin ya da araç kullanıcısının da fark edebileceği temel düzeyleri kapsar. Lastiklerin havasının kontrolü yapılır. Arabaların içerisinde yer alan ekranda lastiklerin hava seviyelerine bakılabilir. Bunun yanı sıra aynaların, farların ve havalandırmanın kontrolü yine sürücü tarafından araç çalıştırılırken yapılır. Elektrik donanımlarının kapsadığı sinyal sistemleri ve plaka lambası günlük olarak kontrol edilir.

Haftalık bakımda ise sıvı seviyelerinin kontrolü yapılır. Bunlardan biri motor yağıdır. Motor yağı seviyesinin istenilen aralıkta olup olmadığı kontrolü sağlanır. Yine sürücü tarafından yapılabilir. Dizel motorlar için haftalık olarak suyun boşaltılması işlemi yapılır. 

Aylık bakımda, aracın içinde ve dışında hasar olup olmadığına bakılır. Aynı zaman iç ve dış temizlik yine yetkili servisler tarafından sağlanarak yapılır. Mevsim geçişlerinde ise yaz ve kış lastiği şeklinde o mevsime uygun lastikler eğer gerekliyse değiştirilir.

Son olarak yıllık bakım, aslında aracın belirli aralıklarla periyodik olarak bakımıdır. Bu bakımda aracın her açıdan testlerle birlikte değerlendirilmesi ve trafiğe çıkması yönünde kararı yer alır. Periyodik bakımda aracın belirli bir çizelgeyi takip ederek düzenli olarak bakım yaptırılması gerekir. Uşak araç kiralama hizmeti sağlayan firmamız tarafından araçlar özenle takip edilerek bakımları yaptırılır.