Uşak Oto Kiralama

Uşak Oto Kiralama Şubemizde Uygun Fiyatlarla Araç Kiralayın

Araç kiralama ihtiyacı birçok insanın günlük yaşamında karşılaştığı bir ihtiyaçtır. Seyahat etmek, şehir içi ulaşım yapmak ya da farklı sebeplerle oto kiralama ihtiyacı duyulur. Uşak oto kiralama firmamız ile bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için özenle çalışmaktayız. İnsanların ihtiyaç duyduğu uygun aracı firma yetkililerimiz tarafından özenle seçerek sunarız. Bütçenize uygun, seyahatinizi kolaylaştıracak ve güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlayacak araçlarımızla müşteri memnuniyetini önceleyerek hizmet vermekteyiz.
Uşak oto kiralama şubemizde birçok farklı araçla istediğiniz seçeneği yapmanızı destekleyecek bilgilerle sizlerle uyum içinde görüşmeler yaparız. Bu görüşmeler sonucunda sunduğumuz aracı keyifle kullanımınız için sunarız. Aracı kullanacağınız zaman diliminde karşılaşacağınız herhangi bir sorun için 7/24 iletişim hizmetimiz ile yanınızda oluruz.

Oto Kiralama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralama esnasında şube yetkililerimizce tarafınıza bilgiler sunulur. Bu bilgilendirmelerin neler olduğunu ön bilgilendirme yapmak amacıyla sizler için listeledik. Şubemize gelmeden önce bu adımları takip ederek dilediğiniz bir zaman dilimi için sizin belirlediğiniz bir aracı kiralayabilirsiniz.

 • Seyahat sürenizi netleştirin. Aracı kiralayacağınız zamanı netleştirerek hangi aracın seyahatinize daha uygun olduğuna yönelik birkaç seçenek belirleyin.
 • Sizinle seyahat edecek yolcu sayısını belirleyin. Yolcu sayısına göre konforlu bir araç tercih edin.
 • Bulunduğunuz adrese araç kiralama fırsatları Uşak oto kiralama şubemiz tarafından sunulur. Otogar, havalimanı gibi yerlerden şehre indiğinizde aracınızla şehir içinde seyahat etmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aracınıza istediğiniz konumdan ulaşabilirsiniz.
 • Teslim aldığınız aracı kontrol edin. Size bildirilen, var olan, araca dair özelliklerin bilincinde olun.
 • Aracın herhangi bir hasar alması durumda ya da kaza gibi durumlarda kaza tutanağını mutlaka firmaya iletin.
 • Kiralama esnasında imzalayacağınız sözleşmeyi dikkatle okuyun.

Oto Kiralama İçin Sahip Olmanız Gereken Bazı Belgeler

Oto kiralama hizmetinden faydalanmak için bazı belgelere sahip olmanız gerekir. Bu belge şartlarını karşıladığınız takdirde Uşak oto kiralama şubemizin sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu belgelerin tam olması karşılıklı güven ilişkisi için firmamızın öncelediği bir koşuldur.

 • Ehliyet: En az 5 yıllık ehliyet sınırlaması vardır. Ehliyetinizin aslı yanınızda olmalıdır.
 • Yaş: 25 yaş ve ileriki yaşlara kiralama yapılacaktır.
 • Sigorta: En az 1 yıllık sigoratalı bir işte çalışılması gerekir.
 • Yurt dışı vatandaşları: Yabancı vatandaşların üstteki belgelere ek olarak pasaportları yanında olmalıdır.
 • HES kodu firmamıza bildirilmelidir. Covid19 önlemi kapsamında dikkat ediyoruz.

Uşak Oto Kiralama Şubemiz ile Güvenli Yolculuk

İnsanlar oto kiralama yaparken en çok güvenli bir yolculuk hizmetini önceler. Araçların bakımının, şu andaki araç durumunun ve konforunun firma tarafından sunulmasını isterler. Aracın şu andaki durumu, bakım bilgileri ve kaç km’de olduğu gibi birçok bilgi aracı teslim etmeden önce uzman yetkililerimiz tarafından anlatılır. Özellikle çocuklu ailelerin dikkat ettiği çocuk koltuğu ve güvenliği yine firmamız tarafından sağlanır.
Aracı kiraladığınız süre boyunca gerek şoför olarak sizin güvenliğiniz gerekse yolcuların güvenliğini önceleyen bir konforla seyahat edersiniz. İstediğiniz bir zaman dilimi için kiraladığınız araçla karşılaştığınız bir sorun için 7/24 uzmanlarımıza ulaşarak bilgi sahibi olma fırsatınız vardır. Güvenli ve iyi bir yolculuk için Uşak oto kiralama şubemizi tercih edebilirsiniz.

Oto Kiralama İçin Sunduğumuz Araçlar

Uşak oto kiralama şubemiz tarafından sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte birçok seçenek olarak sunduğumuz araçlar vardır. Sizlere en uygun olan aracı uzman yetkililerimizle konuşarak kiralayabilirsiniz. Araç içerisindeki özellikler ve her araç için beklenen kullanım koşulları her aracın açıklamasında yer alır. Kullanım kolaylığınıza göre gerek yakıt gerekse vites gibi kıstaslara dikkat ederek tercih edebilirsiniz. Aynı modelin farklı yıllara göre modelleri değişir. İstediğiniz aracın modelini kiralayabilirsiniz.

Citroen C-elysee
Şubemizde 2017, 2019 ve 2021 modellerinin yer aldığı Citroen C-elysee, 5 kişilik yolcu kapasitesi ile günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Vitesi manuel ve yakıtı dizeldir. İstediğiniz bir süre aralığı için bu aracı kiralayabilirsiniz. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araçlara dahil edilir. Araçlar içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Citroen Nemo
Citroen Nemo 2012 model araç, 5 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Günlük 200 km hakkı vardır. Vitesi manuel ve yakıtı dizeldir. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araca dahil edilir. Araç içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Fiat Egea
Fiat Egea 2016, 2017 ve 2018 modellerinin sunulduğu araçlar 5 kişilik yolcu kapasitesi sahiptir. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Yakıtı benzip/lpg’dir. Vitesi manueldir. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araçlara dahil edilir. Araçlar içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Fiat Linea
Fiat Linea 2012 ve 2016 modelleriyle Uşak oto kiralama şubemiz tarafından 5 kişilik yolcu kapasitesi ile hizmete sunulur. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Yakıtı dizeldir. Vitesi manueldir. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araçlara dahil edilir. Araçlar içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Ford Connect
Ford Connect 2012 model araç 5 kişilik yolcu kapasitesi, dizel yakıtı ve manuel vitesi ile hizmet verir. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araca dahil edilir. Araç içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Hyundai Blue
Uşak oto kiralama tarafından kiralanabilen Hyundai Blue 2012, 2013 ve 2014 model araçları, 5 kişilik yolcu kapasitesi sunar. Dizel yakıta ve manuel vitese sahiptir. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araçlara dahil edilir. Araçlar içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Opel Corsa
Opel Corsa 2014 ve 2017 model araçları 5 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Her iki modelde de yakıt olarak benzindir. Opel Corsa 2014 modeli manuel vitese sahipken 2017 modeli otomatik vites hizmeti sunar. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araçlara dahil edilir. Araçlar içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.
Renault Clio
Renault Clio 2013 model aracı 5 kişilik yolcu kapasitesine sahiptir. Araç benzin yakıta ve manuel vitese sahiptir. Günlük 200 km gidilecek şekilde hizmete sunulur. Çocuklu aileler için firmamız tarafından ücretsiz çocuk koltuğu araca dahil edilir. Araç içerisinde HGS – OGS mevcuttur. Dönüş yolculuğunda ücret tespit edilip sizden talep edilir.

Oto Kiralama Hizmetinde Fiyatlandırma

Araçların modellerine kullanım olanaklarına göre fiyatlandırma değişkenlik gösterir. Sizin belirlediğiniz süre aralığına göre kiraladığınız aracın fiyatı da değişkenlik gösterecektir. Bütçenize en uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak konforlu bir araç için firma yetkililerimiz tarafından özenle seçenekler sunulur. Uşak’ta hizmet veren oto kiralama firmamızın sunduğu fırsatlardan size en uygun seçeneği tercih ederek aracı kiralayabilirsiniz.